VIGA ПИРАМИДА МЕДО

Назад
Шифра: A44005
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
550,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
0

Состав:
-

Повеќе информации:
Карактеристики: дијаметар на прстен: 8 см. димензии: 13,5 см. наменети за деца постари од две години.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи