TOOKY ЛАВИРИНТ ХИПО

Назад
Шифра: A47992
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
590,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
Виолетова

Состав:
-

Повеќе информации:
Дрвен Хипо на тркала кој е добар за развивање на моториката кај децата. Наменето за деца: 18+ месеци


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи