VIGA БРОЈАЛКА

Назад
Шифра: A50022
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
930,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
0

Состав:
-

Повеќе информации:
Карактеристики: Дрвена конструкција димензии: 29 х 14,5 х 7,5 см Наменето за деца постари од 3 години.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи