VIGA СЕТ ХАМБУРГЕР

Назад
Шифра: A51602
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
730,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
0

Состав:
-

Повеќе информации:
Опис на производот Направи си вкусен и сочен хамбургер. Избери ги состојките по сопствен вкус и состави го хамбургерот! На крај јадењето освежи го пијалок! Кока кола, добро звучи нели? Дрвениот сет хамбургер содржи: три хамбургер лебчиња две плескавици парче кашкавал парче домат две марули чаша кока кола Карактеристики: димензии: 21,5 х 17 х 9 см ја подобрува координацијата рака-око кај детето Наменето за деца постари од 18 месеци.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи