VIGA ЛАВИРИНТ КУТРЕ

Назад
Шифра: A59662
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
350,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
0

Состав:
-

Повеќе информации:
Опис на производот Интересна игра со топчиња кои треба низ лавиринтот да се пренесат од едната до другата страна. Препорачана возраст: 18+ месеци


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи