VIGA СОСТАВУВАЛКА ПЕПЕРУТКА

Назад
Шифра: A59924
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
930,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
0

Состав:
-

Повеќе информации:
Опис на производот Состави ги деловите кои се во различна боја и ќе добиеш една прекрасна шарена пеперутка. Карактеристики: Дрвена конструкција димензии: 21,5 х 19,5 х 3,5 см материјал: дрво Наменето за деца постари од 2 години


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи