Шпикозна долг ракав м 56-68

Назад
Шифра: BB60467
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 56 ( 0-3 )
  • 62 ( 3-6 )
  • 68 ( 6-9 )
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Крем

Состав:
100% органски памук

Повеќе информации:
Памучна шпикозна со копчиња напред


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи