Шпикозна м 56-62

Назад
Шифра: BTS247BEL
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 0 (56)
  • 0-3 (56-62)
390,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Бела

Состав:
100% памук

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи