Долна тренерка м/ж 104-164

Назад
Шифра: BZ13819SIVA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 110 ( 5 )
  • 116 ( 6 )
  • 122 ( 7 )
  • 128 ( 8 )
  • 134 ( 9 )
  • 140 (10)
490,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Сива

Состав:
95% памук 5% еластин

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи