Комплет Маица и Шорц м 2-3/6-7

Назад
Шифра: CE4219ZOLTA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 2/3
  • 3/4
  • 4/5
  • 5/6
  • 6/7
890,00МКД 699,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Жолта

Состав:
100% памук / 65% памук+35%

Повеќе информации:


5 / 5

Види повеќе

Последни разгледани производи