Комплет Маица и Шорц м 2-3/6-7

Назад
Шифра: CE4221BELA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 2/3
  • 3/4
  • 4/5
  • 5/6
  • 6/7
940,00МКД 699,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Бела

Состав:
100% памук /65%памук + 35%

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи