Комплет Маица и Шорц м 7-8/13-14

Назад
Шифра: CE4356ZOLTA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 7/8
  • 8/9
  • 9/10
  • 10/11
  • 11/12
  • 12/13
  • 13/14
990,00МКД 699,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Жолта

Состав:
100% памук /65%памук+35%

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи