Панталони ж 6-9/24-36

Назад
Шифра: CK5529CRV
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 6-9
  • 9-12
  • 12-18
  • 18-24
  • 24-36
590,00МКД
Залиха

Пол:
Женски

Боја:
Црвена

Состав:
30% вискоза 65%полиестер 5 % еластин

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи