Долна тренерка м 116-152

Назад
Шифра: EH10104CRNA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 116 ( 6 )
  • 128 ( 8 )
  • 134 ( 9 )
  • 140 ( 10 )
  • 152 ( 12 )
590,00МКД 199,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Црна

Состав:
100% памук

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи