Долна тренерка м 86-110

Назад
Шифра: EH11746TEGET
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 86 (15-18)
  • 92 ( 2 )
  • 98 ( 3 )
  • 104 ( 4 )
  • 110 ( 5 )
390,00МКД 199,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
од колекција Breeze


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи