Долна тренерка м 86-110

Назад
Шифра: EH13590TEGET
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 74/9-12
  • 80/12-15
  • 86/15-18
  • 92/18-24
  • 98/3
  • 104/4
  • 110/5
390,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
100% памук

Повеќе информации:


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи