Долна тренерка м 128-164

Назад
Шифра: EH13961SIVA
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 128 (8)
  • 134 (9)
  • 140 (10)
  • 146 (11)
  • 152 (12)
  • 158 (13)
  • 164 (14)
  • 176 (16)
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Сива

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
од колекција Breeze


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи