Фармерки ж 3-6/2

Назад
Шифра: MA12297
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 3-6
  • 6-9
  • 9-12
  • 12-18
  • 18-24
  • 24-36
890,00МКД 599,00МКД
Залиха

Пол:
Женски

Боја:
Џинс

Состав:
98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Повеќе информации:
Џинс од колекција Мамино за најмалите девојчиња. Во својот состав овој производ содржи доволно памук и еластин и се соодветни меки и пријатни за најмалите девојчиња. Странично имаат тенка сребрена лента која придонесува за фин дизајн.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи