Долна тренерка м 2-8

Назад
Шифра: MA12675
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
690,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
90% памук 10% полиестер

Повеќе информации:
од колекција Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи