Долна тренерка м 3-6/18-24

Назад
Шифра: MA9222
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
 • 54/0
 • 56/0-3
 • 62/3-6
 • 68/6-9
 • 74/9-12
 • 80/12-15
 • 86/15-18
 • 92/18-24
 • 98/3
 • 104/4
 • 110/5
 • 116/6
 • 122/7
 • 128/8
 • 134/9
 • 140/10
 • 146/11
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Сива

Состав:
90% памук 10% полиестер

Повеќе информации:
од колекција Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи