Долна тренерка м 3-6/18-24

Назад
Шифра: MA9234
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 3-6
  • 6-9
  • 9-12
  • 12-18
  • 18-24
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Сива

Состав:
90% памук 10% полиестер

Повеќе информации:
од колекција Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи