Фармерки ж 3-6/18-24

Назад
Шифра: MA9287
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 3-6
  • 6-9
  • 9-12
  • 12-18
  • 2
  • 3
1290,00МКД 699,00МКД
Залиха

Пол:
Женски

Боја:
Џинс

Состав:
95% памук 5% еластин

Повеќе информации:
Џинс пантолони со доволно памук и еластин соодветни за најмалите девојчиња меки и пријатни од колекција Мамино


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи