Фармерки ж 3-6/18-24

Назад
Шифра: MA9316
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 0 (56)
  • 0-3 (56-62)
  • 3-6 (62-68)
  • 6-9 (68-74)
  • 9-12 (74-80)
1290,00МКД 699,00МКД
Залиха

Пол:
Женски

Боја:
Џинс

Состав:
95% памук 5% еластин

Повеќе информации:
Џинс со фина апликација соодветна за најмалите девојчиња. Џинсот од колекцијата Мамино е секогаш мек и пријатен, а во својот состав содржи доволно памук и еластин кој овозможува лесно и практично движење на најмалите.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи