Долна тренерка м 1-5

Назад
Шифра: MA9504
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
90% памук 10% полиестер

Повеќе информации:
од колекција Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи