Долна тренерка м 1-5

Назад
Шифра: MA9506
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 6-9
  • 9-12
  • 12-18
  • 18-24
  • 24-36
  • 3-4
590,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
90% памук 10% полиестер

Повеќе информации:
од колекција Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи