Дрвени печати возила Melissa & Doug

Назад
Шифра: MD12409
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
970,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
Разнобојна

Состав:
дрво

Повеќе информации:
Melissa & Doug 50% дрво, 30% иверка, 10% пластика Одете онаму каде што ве носи вашата фантазија! Со овие печати во форми на разни возила и сообраќајни знаци лесно ќе создадете стотици визуелни авантури. Овој добро изработено комплет се складира во практична и цврста дрвена кутија. Мастилото е наменето за деца - лесно се чисти од алиштата и е не токсично.Наменети за деца над 4-годишна возраст


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи