Дрвени панели за шиење миленичиња Melissa & Doug

Назад
Шифра: MD13782
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
620,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
Разнобојна

Состав:
дрво

Повеќе информации:
Melissa & Doug 80% иверка (кутија и парчиња ) 10% хартија 9% врвка од полиестер 1% пластика Оваа прекрасна играчка со слатки миленичиња е одлична вежба за развој на моторните вештини и фокус преку активности кои вклучуваат врзување и следење на форми


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи