Табла за облекување Melissa & Doug

Назад
Шифра: MD13784
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • std
1420,00МКД
Залиха

Пол:
Унисекс

Боја:
Разнобојна

Состав:
дрво

Повеќе информации:
Melissa & Doug 75% иверка, 15% полиестер, 8% пластика, 2% метал Облечи го насмеаното мече! Децата ќе научат да врзуваат, закопчуваат, и притегнуваат парчиња облека преку оваа креативна играчка. Наменети за деца над 3-годишна возраст


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи