Шпикозна и капче во сет 56-74

Назад
Шифра: MW14871
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 0 (56)
  • 0-3 (56-62)
  • 3-6 (62-68)
  • 6-9 (68-74)
  • 9-12 (74-80)
590,00МКД 399,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Бела

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
Сет од памучна шпикозна и капче за новороденчиња од 0 до 9-12 месеци.


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи