Комплет Маица и Шорц Mickey 3-4/9-10

Назад
Шифра: kj2259crv
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 3-4
  • 4-5
  • 5-6
  • 7-8
  • 9-10
  • 10-11
  • 11-12
550,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Црвена

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
Mickey Комплет за момчиња. Лесен памук, одличен за допли денови


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи