Шпикозна и капче во кутија м 0/0-3

Назад
Шифра: ma14165
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 0 (56)
  • 0-3 (56-62)
890,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Бела

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
Сет за новороденче спакуван во кутија за подарок. Сетот содржи Шпикозна и капче од колекција Idil Baby & Mamino


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи