Комбинизон шорц со Маица м 0-3/9-12

Назад
Шифра: ma14383
Ве молиме изберете големина на продуктот.
Избрана големина:
  • 0-3 (56-62)
  • 3-6 (62-68)
  • 6-9 (68-74)
  • 9-12 (74-80)
790,00МКД
Залиха

Пол:
Машки

Боја:
Тегет

Состав:
100% памук

Повеќе информации:
од колекција Мамино


0.0/5

Види повеќе

Последни разгледани производи