Категории

Информации

Билтен

Колички Има 24 производи.

 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот   Патувате многу? Дали ви е потребна компактна и лесно преклоплива количка? Дали сте ограничени со просторот? Количката FreeOn Sun е ќе ги исполни вашите желби за компактна, мала и лесно пренослива количка. Количката е наменета за деца постари од 6 месеци. Максималната тежина која оваа количка може да ја издржи е 25 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот   Патувате многу? Дали ви е потребна компактна и лесно преклоплива количка? Дали сте ограничени со просторот? Количката FreeOn Sun е ќе ги исполни вашите желби за компактна, мала и лесно пренослива количка. Количката е наменета за деца постари од 6 месеци. Максималната тежина која оваа количка може да ја издржи е 25 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот   Патувате многу? Дали ви е потребна компактна и лесно преклоплива количка? Дали сте ограничени со просторот? Количката FreeOn Sun е ќе ги исполни вашите желби за компактна, мала и лесно пренослива количка. Количката е наменета за деца постари од 6 месеци. Максималната тежина која оваа количка може да ја издржи е 25 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот - соодветна за деца постари од 6 месеци, - систем за врзување со пет точки на врзување, - ротирачки предни тркала со опција за фиксирање, - димензии на составена количка: 112 x 25 x 25 cm, - чадор систем, - голема кошница за купување, - тежина на количка: 6 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот - соодветна за деца постари од 6 месеци, - систем за врзување со пет точки на врзување, - ротирачки предни тркала со опција за фиксирање, - димензии на составена количка: 112 x 25 x 25 cm, - чадор систем, - голема кошница за купување, - тежина на количка: 6 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 632 ден. -20% 3 290 ден. На залиха

  Опис на производот - соодветна за деца постари од 6 месеци, - систем за врзување со пет точки на врзување, - ротирачки предни тркала со опција за фиксирање, - димензии на составена количка: 112 x 25 x 25 cm, - чадор систем, - голема кошница за купување, - тежина на количка: 6 кг.

  2 632 ден. -20% 3 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 117 ден. -25% 5 490 ден. На залиха

  Опис на производот Карактеристики: Максимална тежина на детето 25 кг Прилгадлив потпирач за грб во три позиции, Мек тапациран и простран простор за седење, Димензии на составена количка 83 x 50 x 107 см, Тежина на количката: 5кг

  4 117 ден. -25% 5 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 671 ден. -10% 5 190 ден. На залиха

  Опис на производот - соодветна за деца постари од 6 месеци, - систем за врзување со пет точки на врзување, - ротирачки предни тркала со опција за фиксирање, - димензии на составена количка: 112 x 25 x 25 cm, - чадор систем, - голема кошница за купување, - тежина на количка: 6 кг.  

  4 671 ден. -10% 5 190 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 671 ден. -10% 5 190 ден. На залиха

  Опис на производот - соодветна за деца постари од 6 месеци, - систем за врзување со пет точки на врзување, - ротирачки предни тркала со опција за фиксирање, - димензии на составена количка: 112 x 25 x 25 cm, - чадор систем, - голема кошница за купување, - тежина на количка: 6 кг.

  4 671 ден. -10% 5 190 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 671 ден. -10% 5 190 ден. На залиха

  Опис на производот Детска летна количка за активни родители. Количката е практична, удобна, но не зафаќа многу простор.   

  4 671 ден. -10% 5 190 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 941 ден. -10% 5 490 ден. На залиха

  Карактеристики: Погодна за деца постари од 6 месеци, Максимална тежина на детето 25 кг Безбедносен појас со пет точки, Прилгадлив потпирач за грб во три позиции, Пространа корпа за пазарење, Мек тапациран и простран простор за седење, Димезнии на преклопена количка 108 x 28 см, Димензии на составена количка 83 x 50 x 107 см, Тежина на количката: 5кг

  4 941 ден. -10% 5 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 941 ден. -10% 5 490 ден. На залиха

  Опис на производот Погоден за деца од 6 месеци до 25 кг тежина. Наслонот прилагодлив во 5 позиции Безбедност појас 5 точки Корпа Прилагодлив подлога за нозе и продолжен кров Предните тркала може да се ротираат   Тежина на количката: 7 kg.

  4 941 ден. -10% 5 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 941 ден. -10% 5 490 ден. На залиха

  Опис на производот Детската количка FreeOn Sun Plus е совршен избор за секојдневна употреба, лесна, но и стилска количка за модерни родители. Алуминиумската конструкција обезбедува стабилно возење и лесно и едноставно маневрирање. Прилагодливиот потпирач за грб и прилагодливиот потпирач за нозе ја обезбедуваат удобноста и безбедноста на детето.

  4 941 ден. -10% 5 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 987 ден. -25% 6 650 ден. На залиха

  Карактеристики: - прилагодлив потпирач за грб, - алуминиумска рамка, -  удобна и лесно достапна кошница за пазарање, -  прилагодлива потпора за нозе, -соодветна за мали деца од 6 месеци  (до 15кг тежина) -димензии на склопена количка:: 59x42x23 см, тежина: 5,5 кг

  4 987 ден. -25% 6 650 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  5 383 ден. -30% 7 690 ден. На залиха

  Карактеристики: - прилагодлив потпирач за грб, - алуминиумска рамка, -  удобна и лесно достапна кошница за пазарање, -  прилагодлива потпора за нозе, -соодветна за мали деца од 6 месеци  (до 15кг тежина) -димензии на склопена количка:: 59x42x23 см, тежина: 5,5 кг

  5 383 ден. -30% 7 690 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  5 481 ден. -10% 6 090 ден. На залиха

  Опис на производот Лесен, практичен, удобен и модерен модел на FreeOn Cool спортски детска количка за секој ден. Количката е погодна за мајки кои сакаат да бидат кул. 

  5 481 ден. -10% 6 090 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  5 571 ден. -10% 6 190 ден. На залиха

  Опис на производот Лесен, практичен, удобен и модерен модел на FreeOn Cool спортски детска количка за секој ден. Количката е погодна за мајки кои сакаат да бидат кул. 

  5 571 ден. -10% 6 190 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  6 201 ден. -10% 6 890 ден. На залиха

  Опис на производот Модерна детска количка идеална за патувања. Количката има систем на затворање на вид на куферче, што ја прави идеална за патување со авион. Таа е лесна за управување, компактна и пространа која на детето истовремено ќе му одбезбеди удобно патување.  Димезнии на преклопена количка: 58х36 см Безбедност во 5 точки

  6 201 ден. -10% 6 890 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  8 451 ден. -10% 9 390 ден. На залиха

  Дефинитивно ги чекате вашите први прошетки, нови искуства и интересни екскурзии. Практична и удобна количка која ќе стане најнеошходната опрема секогаш кога ќе излезете од дома.  Количката Лукс Премиум е лесна спортски количка во која ќе се вљубите на прв поглед. Таа има трендовски модерен дизајн и функционалност, а покрај тоа, ќе му понуди на вашето дете...

  8 451 ден. -10% 9 390 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  8 451 ден. -10% 9 390 ден. На залиха

  Екстремно практична детска количка погодна за деца од раѓање до 36 месеци или 22 кг. Количката е компактна со алуминиумска рамка која автоматски се преклопува на допир и трајни PU тркала кои ги намалуваат вибрациите. Количката е погодна за различни временски услови, бидејќи продолжениот покрив го штити детето од сонце и ветер.  Количката е удобна за...

  8 451 ден. -10% 9 390 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  8 901 ден. -10% 9 890 ден. На залиха

  Дефинитивно ги чекате вашите први прошетки, нови искуства и интересни екскурзии. Практична и удобна количка која ќе стане најнеошходната опрема секогаш кога ќе излезете од дома.  Количката Лукс Премиум е лесна спортски количка во која ќе се вљубите на прв поглед. Таа има трендовски модерен дизајн и функционалност, а покрај тоа, ќе му понуди на вашето дете...

  8 901 ден. -10% 9 890 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  18 351 ден. -10% 20 390 ден. На залиха

  Опис на производот Екстремно лесна количка која е погодна за современите родители кои сакаат да му дозволат на своето дете да вози удобно на секој чекор затоа што можат да го одведат насекаде со себе.

  18 351 ден. -10% 20 390 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  18 351 ден. -10% 20 390 ден. На залиха

  Опис на производот Екстремно лесна количка која е погодна за современите родители кои сакаат да му дозволат на своето дете да вози удобно на секој чекор затоа што можат да го одведат насекаде со себе.  

  18 351 ден. -10% 20 390 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  18 351 ден. -10% 20 390 ден. На залиха

  Опис на производот Екстремно лесна количка која е погодна за современите родители кои сакаат да му дозволат на своето дете да вози удобно на секој чекор затоа што можат да го одведат насекаде со себе.  

  18 351 ден. -10% 20 390 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 24 of 24 ставки