Категории

Информации

Билтен

Седишта за во автомобил Има 15 производи.

 • Брз преглед
  450 ден. На залиха

  Опис на производот Најважната улога е тоа што го штити задниот дел од седиштето од нечистотија. Заштита за седиште со апликација воз, има џеб за чување на мали нешта и многу е едноставен за чистење, само со влажна крпа. Едноставно може да се постави со ремените и да се прилагоди према секое седиште од автомобил.    Димензии 61х45см

  450 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  680 ден. -20% 850 ден. На залиха

  Карактеристики: Заштитниот џеб за таблетот овозможува пристап до екранот на допир, тој е погоден за таблети широк до 9,5 " и за чување на други мали нешта, два странични џеба од мрежа, фиока за марамчиња со стандардна големина, два длабоки, предни џеба кои нудат доволно простор за уште повеќе работи и опрема, брза и лесна инсталација со каиш со клип на...

  680 ден. -20% 850 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  891 ден. -10% 990 ден. На залиха

  Го штити седиштето од отпечатоци и нечистотија. Материјалот што не се лизга од двете страни помага да се намали несаканото движење на детето во автомобилот. Изработено е од издржлив материјал, силиконските инсерти обезбедуваат поголема сигурностм а џебовите се погодни за складирање на мали предмети.

  891 ден. -10% 990 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 490 ден. На залиха

   Најголем акцент во безбедноста на седиштето на автомобилот е на правилното прицврстување на детето и обезбедување соодветна поддршка, што во случај на судир го штити од можни повреди. Наменето за деца од 9 до 36 кг.  Група I, II, III (од 9 месеци до 150 см во висина). Тестирано според ECE R44 / 04 стандардот.

  3 490 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  3 490 ден. На залиха

  Опис на производот Карактеристики: соодветено за деца од 9 до 36 кг (до 150 см висина), се мести во насоката на возење, потпора за глава што се прилагодува, навлаката се вади и се пере.

  3 490 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  3 490 ден. На залиха

  Карактеристики:    • наменети за деца од 9 до 36 кг, • потпирачи за прилагодување на висината, • истовремено прилагодлива висина на ременот на рамото,  • дополнителни перничиња и потпирачот за глава,  • отстранлив и капак кој се пере.  • Група I, II, III (од 9 месеци до 150 см во висина).  • Тестирано според ECE R44 / 04 стандардот.

  3 490 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  3 490 ден. На залиха

  Карактеристики:  • наменети за деца од 9 до 36 кг • потпирачи за прилагодување на висината, • истовремено прилагодлива висина на ременот на рамото, • дополнителни перничиња и потпирачот за глава, • отстранлив и капак кој се пере. • Група I, II, III (од 9 месеци до 150 см во висина). • Тестирано според ECE R44 / 04 стандардот.

  3 490 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  4 290 ден. На залиха

  Опис на производот Автоседиштето Erida е седиште кое спаѓа во категоријата од 0 до 18 кг и овозможува вистинско уживање за време на патувањето. Седиштето се прилагодува на висината и тежината на детето Седиштето  Ерида може да се користи уште од раѓање, бидејќи е погодно за групи 0+ и јас или за деца до 18 кг. Седиштето може да се инсталира во двете...

  4 290 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  4 290 ден. На залиха

  Опис на производот Автоседиштето Erida е седиште кое спаѓа во категоријата од 0 до 18 кг и овозможува вистинско уживање за време на патувањето. Седиштето се прилагодува на висината и тежината на детето Седиштето  Ерида може да се користи уште од раѓање, бидејќи е погодно за групи 0+ и јас или за деца до 18 кг. Седиштето може да се инсталира во двете...

  4 290 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  4 290 ден. На залиха

  Опис на производот Автоседиштето Erida е седиште кое спаѓа во категоријата од 0 до 18 кг и овозможува вистинско уживање за време на патувањето. Седиштето се прилагодува на висината и тежината на детето Седиштето  Ерида може да се користи уште од раѓање, бидејќи е погодно за групи 0+ и јас или за деца до 18 кг. Седиштето може да се инсталира во двете...

  4 290 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  6 696 ден. -10% 7 440 ден. На залиха

  Безбедно и удобно седиште за автомобили што ќе обезбеди безгрижно и насмеано возење во семејството е единствениот вистински избор кога е во прашање безбедноста на детето. Обезбедете максимална безбедност и удобност на вашето дете со индивидуално прилагодување на седиштата на автомобилот  

  6 696 ден. -10% 7 440 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  6 705 ден. -10% 7 450 ден. На залиха

  Безбедно и удобно седиште за автомобили што ќе обезбеди безгрижно и насмеано возење во семејството е единствениот вистински избор кога е во прашање безбедноста на детето.    

  6 705 ден. -10% 7 450 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  9 531 ден. -10% 10 590 ден. На залиха

  Седиштето за автомобили во Калисто е комбинација на оптимална безбедност и модерен изглед. Се одликува со системот за фиксирање Isofix и SPS системот за странична заштита. Наменет е за деца од 9 месеци до 6 години (9 до 25 кг), седишта за автомобили од Група I, II, тестирани според ECE стандард R44 / 04, - потпирачот за грб може да се прилагоди на пет...

  9 531 ден. -10% 10 590 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  9 531 ден. -10% 10 590 ден. На залиха

  Седиштето за автомобили во Калисто е комбинација на оптимална безбедност и модерен изглед. Се одликува со системот за фиксирање Isofix и SPS системот за странична заштита. Наменет е за деца од 9 месеци до 6 години (9 до 25 кг), седишта за автомобили од Група I, II, тестирани според ECE стандард R44 / 04, - потпирачот за грб може да се прилагоди на пет...

  9 531 ден. -10% 10 590 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  11 961 ден. -10% 13 290 ден. На залиха

  Опис на производот - наменето за деца од 9 до 36 кг - направена е од мемориска пена седиштето е со потпирач од 12 степени кој овозможува детето удобно да спие - Потпирачот за глава се мести лесно со рака во 9 позиции  - безбедносен појас во 5 точки - ECE R44/04

  11 961 ден. -10% 13 290 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 15 of 15 ставки