Категории

Информации

Билтен

Торби за пелени Има 4 производи.

 • Брз преглед
  1 440 ден. -10% 1 600 ден. Го нема на лагер

  Торбата има два внатрешни термо џебови, како и посебен дел за подлога за пресоблекување. Ранецот има преден џеб со внатрешни помали џебови, а исто така и два странични за складирање. Исто така има и еден џеб на задната страна кој се закопчува со патент, со што вашите драги и вредни работи се дополнително заштитени кога ја носите торбата како ранец. 

  1 440 ден. -10% 1 600 ден.
  Во кошничка
  Намалена цена!
  Го нема на лагер
 • Брз преглед
  1 440 ден. -10% 1 600 ден. На залиха

   Торбата има два внатрешни термо џебови, како и посебен дел за подлога за пресоблекување. Ранецот има преден џеб со внатрешни помали џебови, а исто така и два странични за складирање. Исто така има и еден џеб на задната страна кој се закопчува со патент, со што вашите драги и вредни работи се дополнително заштитени кога ја носите торбата како ранец. 

  1 440 ден. -10% 1 600 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  1 890 ден. -10% 2 100 ден. На залиха

  Стилска торба за пресоблекување, која совршено ќе се вклопи на секоја количка.Внатрешноста на торбата има изолиран џеб што го одржува шишето на саканата температура. Можете да ја ставите торбата на количката или да ја носите со лента за рамо. Вклучена е поставена обвивка за да можете да го пресоблечете вашето бебе било каде, во било кое време. 

  1 890 ден. -10% 2 100 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 016 ден. -10% 2 240 ден. На залиха

  Модерно дизајнираната торба нуди пространа внатрешност со два големи и два мали џебови. За уредно складирање на артиклите за бебето. Чантата има дополнителен заден џеб со патент за складирање. Во торбата има прилагодлива лента за рамо и отстранливи ленти од ремен. 

  2 016 ден. -10% 2 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 4 of 4 ставки