Категории

Информации

Билтен

Хранилки Има 12 производи.

 • Брз преглед
  2 392 ден. -20% 2 990 ден. На залиха

  Карактеристики:- наменета за деца од 6 до 36 месеци,- послужавник со вдлабнатина за чаша, шишенце или тенџеренче,- со појас со 5 точки на прицврстување за поголема безбедноста на детето.Димензии составена: 100 x 63 x 73 cm.Димензии склопена: 128 x 25 x 73 cm.

  2 392 ден. -20% 2 990 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 480 ден. -20% 3 100 ден. На залиха

  Својства: - наменета за деца од 6 до 36 месеци, - послужавник со вдлабнатина за чаша, шишенце или тенџеренце, - со појас со 5 точки на прицврстување за поголема безбедноста на детето.   Димензии составена: 100 x 63 x 73 cm. Димензии склопена: 128 x 25 x 73 cm.

  2 480 ден. -20% 3 100 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 592 ден. -20% 4 490 ден. На залиха

  за деца постари 6 месеци, три степени на наклон; 6 висини, сигурносен појас со 5 точки на прицврстување за поголема сигурност, се склопува, димензии кога е составена: 103 x 59 x 85 cm.

  3 592 ден. -20% 4 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 592 ден. -20% 4 490 ден. На залиха

  Наменета за деца што веќе самостојно јадат, постари од 6 месеци. Седиштето се мести на 6 различни висини, наслонот за грбот пак на 3 различни позиции. Вклучени се сигурносен појас кој што се закопчува на пет места и навлака што се вади и се пере.   Димензии на составена хранилка: 103 x 59 x 85 cm. Димензии на сложена: 94 x 54 x 40 cm

  3 592 ден. -20% 4 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 592 ден. -20% 4 490 ден. На залиха

  Карактеристики: соодветна за деца од 6 месеци до 3 години, потпората за грбот се мести на три висини, најголем можен нагиб 145°, висината се подесува во седум позиции, навлаката се вади и се пере, безбедносен појас со 5 точки за врзување, додатно перниче за дојенчиња, двоен послужавник што се мести на три позиции, а може и да се извади.

  3 592 ден. -20% 4 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 992 ден. -20% 4 990 ден. На залиха

  Наменето за деца од 6 месеци до 3 години.Може да се употребува како хранилка, или како столче и маса.Три позиции за прилагодување на грбниот наслон.Прилагодлив и отстранлив послужавник.

  3 992 ден. -20% 4 990 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 992 ден. -20% 4 990 ден. На залиха

  Соодветно за деца кои веќе седат самостојно, постари од 6 месеци. Делот за седење е прилагодлив на 6  висини и потпирачот за грб во три различни позиции. Вклучува безбедносни ремени со пет точки, а навлаката се вади и се пере.Димензии кога склопена: 94 x 54 x 40 cm.

  3 992 ден. -20% 4 990 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 992 ден. -20% 4 990 ден. На залиха

  Соодветно за деца кои веќе седат самостојно, постари од 6 месеци. Делот за седење е прилагодлив на 6  висини и потпирачот за грб во три различни позиции. Вклучува безбедносни ремени со пет точки, а навлаката се вади и се пере.Димензии кога склопена: 94 x 54 x 40 cm.

  3 992 ден. -20% 4 990 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 992 ден. -20% 6 240 ден. На залиха

  Kарактеристики:• Погодна за деца од 6 месеци до 3 години• задниот дел прилагодлив во три висини, до 145 степени• прилагодување на височината во седум позиции• навлаката се вади и се пере• сигурносен појас во пет точки• дополнителна подлога за бебето• двоен послужавник прилагодлив во три позиции. Димензии : 94 x 54 x 40 cmДимензии : 103 x 59 x 85 cmТежина:...

  4 992 ден. -20% 6 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 992 ден. -20% 6 240 ден. На залиха

  Карактеристики:• Погодна за деца од 6 месеци до 3 години• задниот дел прилагодлив во три висини, до 145 степени• прилагодување на височината во седум позиции• навлаката се вади и се пере• сигурносен појас во пет точки• дополнителна подлога за бебето• двоен послужавник прилагодлив во три позиции. Димензии : 94 x 54 x 40 cmДимензии : 103 x 59 x 85 cmТежина:...

  4 992 ден. -20% 6 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 992 ден. -20% 6 240 ден. На залиха

  Карактеристики:• Погодна за деца од 6 месеци до 3 години• задниот дел прилагодлив во три висини, до 145 степени• прилагодување на височината во седум позиции• навлаката се вади и се пере• сигурносен појас во пет точки• дополнителна подлога за бебето• двоен послужавник прилагодлив во три позиции. Димензии : 94 x 54 x 40 cmДимензии : 103 x 59 x 85 cmТежина:...

  4 992 ден. -20% 6 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  5 400 ден. -20% 6 750 ден. На залиха

  Карактеристики:• прилагодлива во пет висини(64 до 85 см),• грбниот наслон може да се прилагоди во три позиции,• отстранлив послужавник,• обложена со мека подлога,• безбедносен појаси со 5-точки на врзување,• соодветна за мали деца од 6 месеци до 3 години.

  5 400 ден. -20% 6 750 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 12 of 12 ставки