Категории

Информации

Билтен

Релаксатори Има 9 производи.

 • Брз преглед
  1 888 ден. -20% 2 360 ден. На залиха

  Карактеристики: потпирачот за грб е прилагоден на неколку позиции сигурносен појас со три точки вибрирачки ефекти и мелодија отстранлива рачка релаксаторот е погоден за деца до 9 кг.

  1 888 ден. -20% 2 360 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 480 ден. -20% 3 100 ден. На залиха

  Карактеристики: - Дозволена тежина: до 9 кг, - музика и вибрира - Три нивоа на волумен - Три нивоа на интензитет на вибрации - Играчки на играчкиот лак - флексибилен потпирач за грб - Безбедносен ремен со три точки и капакот кој се пере - Потребни две батерии од 1,5V "C" (задолжително) за работа

  2 480 ден. -20% 3 100 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 592 ден. -20% 3 240 ден. На залиха

  Карактеристики: потпирачот за грб е прилагоден на неколку позиции сигурносен појас со три точки вибрирачки ефекти и мелодија отстранлива рачка релаксаторот е погоден за деца до 9 кг.

  2 592 ден. -20% 3 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  2 790 ден. На залиха

  Опис на производот Седиштето за во автомобил Orion Group 0+ е дизајнирано за деца од 0 до 13 кг Седиштето има систем за прицврстување во три точки, отстранлив покрив за сенка, прилагодување на безбедносните ремени на три различни висини, прилагодување на дополнителната перница. Со помош на адаптерот можете да го користите седиштето на автомобилот во...

  2 790 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  2 890 ден. На залиха

  Опис на производот Седиштето за во автомобил Orion Group 0+ е дизајнирано за деца од 0 до 13 кг. Седиштето има систем за прицврстување во три точки, отстранлив покрив за сенка, прилагодување на безбедносните ремени на три различни висини, прилагодување на дополнителната перница. Со помош на адаптерот можете да го користите седиштето на автомобилот во...

  2 890 ден.
  На залиха
 • Брз преглед
  3 231 ден. -10% 3 590 ден. На залиха

  Опис на производот Релаксаторот Merry Sunshine Rocker е исклучително удобна лежалка за новороденче. Релаксаторот може да се подеси на две положби. Детето можете да го смирите со нежните вибрации. Кога детето ќе порасне, релаксаторот може да се користи како стол за седење.

  3 231 ден. -10% 3 590 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  3 592 ден. -20% 4 490 ден. На залиха

  Карактеристики: погоден за деца од раѓање до 9 кг, лулка напред / назад и лево / десно, три различни брзини, вграден сензор за движење, музичка функција, 10-минутен тајмер за исклучување, мек безбедносен појас.

  3 592 ден. -20% 4 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 941 ден. -10% 5 490 ден. На залиха

  Опис на производот Таа е наменета за деца од раѓање до 9 кг. Три-брзини, две положби на седење и сигурносен појас,отстранлива навлака која се пере. Две играчки. Работи на батерии. Лулашката може да работи преку адаптер на 6V. Адаптерот не е вклучен.

  4 941 ден. -10% 5 490 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  4 992 ден. -20% 6 240 ден. На залиха

  Таа е наменета за деца од раѓање до 9 кг. Три-брзини, две положби на седење и сигурносен појас,отстранлива навлака која се пере. Две играчки. Работи на батерии. Лулашката може да работи преку адаптер на 6V. Адаптерот не е вклучен.

  4 992 ден. -20% 6 240 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 9 of 9 ставки