Категории

Информации

Билтен

Лизгалки,нишалки и куќарки Има еден производ.

  • Брз преглед
    6 240 ден. На залиха

    Наменета за децата од раѓање па се до 9 кг.  Со три брзини на лулање, прилагодливо време на лулање, две позиции на седење и сигурносен појас, со навлака што се вади и пере и прилагодлив лак со две дидактички играчки. Лулката работи на батерии. Работи и преку адаптер од 6V.  Адаптерот не е приложен со лулашката.

    6 240 ден.
    На залиха
приказ 1 - 1 од една ставка