Категории

Информации

Билтен

автомобили на акомулатор Има 6 производи.

 • Брз преглед
  11 249 ден. -10% 12 499 ден. На залиха

  Опис на производот Возилото го управува детето додека се вози или родителот преку далеченски управувач. Можеш да се возиш напред или назад. Автомобилот има прилагодлив појас за поголема сигурност. MP3 приклучок, големина на автомобилот 111 x 61 x 53 cm, максимално дозволено оптеретување 40 kg, 12V.  

  11 249 ден. -10% 12 499 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  11 249 ден. -10% 12 499 ден. На залиха

  Опис на производот Возилото го управува детето додека се вози или родителот преку далеченски управувач. Можеш да се возиш напред или назад. Автомобилот има прилагодлив појас за поголема сигурност. MP3 приклучок, големина на автомобилот 111 x 61 x 53 cm, максимално дозволено оптеретување 40 kg, 12V.  

  11 249 ден. -10% 12 499 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  12 366 ден. -10% 13 740 ден. На залиха

  Опис на производот Лиценцираниот автомобил Mercedes Benz му дозволува на детето самостојно или независно да го контролира. За целосно искуство во возењето, автомобилот има фарови, волан, музика, суспензија и прилагодливи седишта. Вратата се отвора од обете страни.

  12 366 ден. -10% 13 740 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  12 933 ден. -10% 14 370 ден. На залиха

  Опис на производот Седни во својот нов Мерцедес, намести си го седиштето, запали ги светлата, уклучи музика и уживај! Со далечински управувач. Има можност за отвара на вратата, како и приклучување на USB и MP3. Димензии: 110х67х53 см Батерии: 12V4, 5Ah, мотор 25W*2

  12 933 ден. -10% 14 370 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  12 933 ден. -10% 14 370 ден. На залиха

  Опис на производот Црвен 12v лиценциран Audi R8 Spyder автомобил за деца со светла кои се палат и гасат и врати кои се отвораат. Дизајнот и изгледот на овој автомобил е фасцинантен бидејќи е вешто изработен како и големата верзија на автомобилот.

  12 933 ден. -10% 14 370 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
 • Брз преглед
  16 371 ден. -10% 18 190 ден. На залиха

  Опис на производот Автомобил со акумулатор на далечински управувач за топлите денови кои следуваат. Бидете ѕвезда во вашиот нов Мерцедес, прошетката или краткото патување низ паркот ќе биде возбудливо искуство за секое дете.

  16 371 ден. -10% 18 190 ден.
  Намалена цена!
  На залиха
приказ 1 - 6 of 6 ставки