Категории

Информации

Билтен

SMOBY Тобоган

А310269

Нов производ

*Возраст: 2+ години
*Димензии: 100х159х150 см
*Димензија на дел за спуштање: 150см
*Приклучок црево за вода за додатна забава
*ANTI-UV – 3 години гаранција на боја
*Потекло: Франција

4 990 ден.

30 други производи во истата категорија: