Категории

Информации

Билтен

Тропалка - принцезата жаба

A11413

Нов производ

Опис на производот

Плишаната жаба принцеза со контрастни бои е интерактивна играчка која ќе го стимулира гледањето, слушањето и допирот на бебето. Возраст: 0+ месеци

Принцезата е идеален додаток за колички, транспортери, креветчиња

632 ден.

-20%

790 ден.

30 други производи во истата категорија: