Категории

Информации

Билтен

Намалена цена! Мече кафено - плиш

Мече кафено - плиш

A33461

Нов производ

Опис на производот

Меко и нежно кафено мече! Кој не би сакал да ја гушне ...
Симпатичната и шармантна Лама се смета за вистински моден хит помеѓу играчките. Во исправена положба, таа има големина од 40 см и е совршена за помлади и постари деца. Пријатна е на допир и одлична за гушкање. Со неа, секое дете ќе биде среќно.
Карактеристики:
Големина: 40 см

600 ден.

-20%

750 ден.

30 други производи во истата категорија: