Категории

Информации

Билтен

Trefl - Сложувалка Spiderman i Miguel

A18242

Нов производ

Опис на производот

Спајдрмен и Мигел во нова суперсложувалка составена од 30 дела.

Наменета за деца над 3 години

250 ден.

30 други производи во истата категорија: