Категории

Информации

Билтен

VTECH-Музичко плишано куче

A502303

Нов производ

Опис на производот

Плишано кученце со копчиња. Со стискање на копчињата ќе слушнете 4 песнички на англиски јазик, 15 мелодии и ќе ги видите светлосните ефекти кои ги нуди.

Кученцето може да го користите како играчка на транспортерот, креветчето, во игралната...

Повеќе детали

960 ден.

  • Карактеристики:

    Светлосни ефекти

    Звучни ефекти (4 песнички на англиски и 15 мелодии)

    Работи на 2х ААА батерии кои се вклучени

    Се препорачува за деца од 3 до 18 месеци.

30 други производи во истата категорија: