Категории

Информации

Билтен

VTECH-Музичко куче

A502803

Нов производ

Опис на производот

Симпатичното кутре кое ќе стане постојан придружник на вашето дете.  Со помош на каивчето, малото дете може да го однесе на прошетка и во исто време да активира светлосни ефекти, мелодии или една од трите песни кои се на англиски. Со притискање на копче, детето ќе се запознае со броевите и боите и ќе ги развие своите моторни вештини. 

Повеќе детали

1 190 ден.

 • Карактеристики: 
  Ја движи опашката, ушите и нозете, 
  Каивче за шетање, 
  Светлечки ефекти, мелодии и песни на англиски јазик, 
  Работи на батерии (2x А)
  Погоден за деца постари од 6 месеци

30 други производи во истата категорија: