Категории

Информации

Билтен

Ново Намалена цена! Комплет ж (блуза+д.тренерка) 128-152

Комплет ж (блуза+д.тренерка) 128-152

Нов производ

Состав :

95 % памук

5 % ликра

792 ден.

-20%

990 ден.

  • 8 години 128 см
  • 9 години 134 см
  • 10 години 140 см
  • 11 години 146 см
  • 12 години 152 см

30 други производи во истата категорија: