Категории

Информации

Билтен

Комплет тренерки м 3-6/18-24

Нов производ

Состав : 

100 % памук

1 090 ден.

  • 3-6 месеци (62-68 sm)
  • 6-9 месеци (68-74sm)
  • 9-12 месеци 74 sm
  • 18-24 месеци 92 sm
  • 12-18 месеци (80-86 sm)

30 други производи во истата категорија: